Bajkowisko

bajkowisko

BAJKOWISKO to nowa dobroczynna przygoda dla Małych i Dużych od 3 – 100 lat, którą organizuje Lions Club Poznań New Design 17 marca 2014 g. 18:00 w Sali Wielkiej Centrum Kultury ZAMEK.

Bajkowisko to tegoroczny pierwiosnek – zapowiedź Dnia Motyla – Dnia Wrażliwości w pierwszy dzień wiosny.

To niezwykły festiwal baśni opowiadanych przez wybitnych poznańskich artystów, aktorów z poznańskich teatrów i osoby publiczne w atrakcyjnej oprawie muzycznej i multimedialnej.

Projekt wspierają m.in:

• wokalistka Małgorzata Ostrowska,
  • piłkarz ekstraklasy KKS Lech Poznań Piotr Reiss,
  • aktorzy Teatru Nowego: Maria Rybarczyk i Paweł Binkowski, Tomasz Wolny (Pytanie na śniadanie i Panorama TVP2),
  • Jerzy Moszkowicz – teatrolog, reżyser, Dyrektor Centrum Sztuki Dziecka,
  • Marek Cyris – aktor Teatru Animacji i wielu innych.

Mikrofon konferansjera oddajemy w ręce młodzieży z Pracowni Teatralnej CK Zamek, prowadzonej przez Marka Cyrisa, aktora Teatru Animacji i Teatru Wariate.

Mali i duzi artyści wystąpią bez honorarium przed publicznością dzieci z poznańskich placówek pomocy i rodzinnych domów dziecka oraz wszystkich, którzy zdążą nabyć wejściówki.

Przy tej okazji Lions Club Poznań New Design pozyska środki dla podopiecznych Hospicjum Palium w Poznaniu na wyposażenie nowego oddziału pobytu stałego.

Wierzymy, że „kiedy w życiu człowieka pozornie nic już nie zostaje do zrobienia, wszystko jeszcze zostaje do zrobienia”.

I Ty możesz „podarować bajkę dla Hospicjum”

Każdy, kto chce pomóc może przekazać dowolną kwotę z dopiskiem darowizna dla Hospicjum Palium.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Organizator: