Lions Club Poznań New Design

Od dłuższego czasu swoim zapałem i pomysłami wspierają nas członkowie Lions Club Poznań New Design.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce i poświęcony czas!

Lions Club Poznań New Design
ul. Głogowska 16
KRS 0000432018
Organizacja non-profit

lions

Na bieżąco informowaliśmy na naszej stronie o świadczonej pomocy.

Poniżej podsumowanie działań:

* Pomysł na złożenie wniosku o grant do Fundacji BRE Bank i pomoc w pozyskaniu 30.000 pln
* Aktywne zaangażowanie członkiń klubu w prace na rzecz Hospicjum
* Akcja „Ogród Marzeń” 2013 – prace ogrodnicze na terenie Hospicjum pod okiem specjalistów
* Akcja „Kwiaty dla Hospicjum” 2013 – zbiórka pieniędzy i zakup roślin
* Świąteczne upominki dla dzieci podopiecznych Hospicjum
* Malowanie motyli 2014
* BAJKOWISKO 2014 – magiczny festiwal bajek opowiadanych przez znanych i lubianych w celu pozyskania funduszy na rozbudowę Hospicjum. Przekazana kwota to 25.343,66 pln

Już wkrótce BAJKOWISKO 2015!

Dziękujemy!

Kulczyk Foundation

Z radością informujemy, że Kulczyk Foundation przekazała środki na zakup nowych telewizorów dla Hospicjum Palium.
Zakupione zostało 18 telewizorów 32-calowych i 2 telewizory 50-calowe.
kulczyk
Jesteśmy bardzo wdzięczni, bo stare 14-letnie TV często odmawiały posłuszeństwa.
Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasi Pacjenci mają nowe “okna” na świat.
info