Festiwal Jeździecki w Baborówku

baborowko (14)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Festiwalu Jeździeckiego w Baborówku. Podczas festiwalu mówiliśmy o Hospicjum, promowaliśmy idee opieki paliatywnej, zachęcaliśmy do malowania motyli i na stoisku prowadziliśmy zbiórkę “Książka i motyl za wsparcie dla Hospicjum”.

baborowko (21)
Na zaproszenie Państwa Święcickich mieliśmy okazję przebywać w pięknym miejscu, jakim są tereny wokół pałacu w Baborówku. Mogliśmy ludziom związanym z jeździectwem opowiedzieć o miejscu, z którego przyjechaliśmy. O potrzebach, które dla Hospicjum są najpilniejsze.

baborowko (26)
Dziękujemy Państwu Święcickim za piękny czas Festiwalu, ale też przy okazji dziękujemy za wcześniejszy pobyt w Baborówku z dziećmi osieroconymi i dziećmi Pacjentów Hospicjum.
Dla wszystkich były to niezapomniane chwile.