Zagłosuj na Magdę

MAGDA MAGDA2

Magda od 5 lat jest naszą wolontariuszką w Hospicjum Palium, teraz jest także kandydatką do tytułu Człowieka Roku 2015 w Poznaniu – głosujmy na Magdę!

Magdalena Szczepaniak
Magdalena Szczepaniak – zwyciężczyni w konkursie Poznański Wolontariusz Roku 2015 (kategoria młodzieżowa).
W pomoc innym angażuje się już od gimnazjum. Początkowo pomagała młodszym dzieciom w odrabianiu lekcji. Potem wzięła udział w szkoleniu dla wolontariuszy, organizowanym w Hospicjum Palium. I już tam została. Już 5 lat pomaga chorym i umierającym i nie zamierza na tym poprzestać. Jako wolontariuszka pomaga im w codziennych czynnościach – myciu, karmieniu. Wspiera też rozmową i dba, by zapewnić im odskocznię od codzienności. Organizuje koncerty, wyjścia na mecze, zabawy mikołajkowe.

Głosuj przez SMS:
Dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów

Aby zagłosować,
wyślij SMS o treści:
CZR.10 na numer
72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

WIĘCEJ INFORMACJI – CZŁOWIEK ROKU POZNAŃ 2015 – GŁOS WIELKOPOLSKI

Zachwyceni

jazz

19 grudnia po raz pierwszy wystąpił w Hospicjum Palium zespół młodych muzyków, studentów Uniwersytetu Muzycznego z koncertem jazzowo – soulowym. Perkusja, trąbka, saksofon, gitara – to zestaw instrumentów, którego brzmienia wcześniej w Hospicjum nie było.

Po koncercie Pacjenci i Pracownicy dopytywali o wykonawców i zachwyceni zapraszali na kolejne koncerty!

Spotkanie Mikołajkowe

Spotkanie Mikołajkowe dla Dzieci Pacjentów Hospicjum było tym razem na sportowo…

Spotkanie przygotowali wolontariusze i koordynatorzy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących.

Emocji i uśmiechu było bardzo dużo, tym bardziej, że do zadań zaproszeni zostali również dorośli opiekunowie, a z ich umiejętnościami sportowymi było różnie… 🙂

Wolontariusze Motylego Wolontariatu z Ośrodka sami upiekli ciasta i przygotowali poczęstunek, a o prezenty wręczane przez “prawdziwego” Mikołaja zadbali wolontariusze – Pracownicy z PKN Orlen.

W imieniu Dzieci i Ich Opiekunów PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!