Bajkowisko – Bajki z Afryki

Pięknym zwieńczeniem 3 dniowych obchodów Dnia Motyla – Dnia Wrażliwości było Bajkowisko. Wieczorem w Pierwszy Dzień Wiosny w CK Zamek odbyła się impreza charytatywna, organizowana już po raz trzeci dla Hospicjum Palium przez Lions Club New Design, a przeznaczona dla dzieci z różnych środowisk, m.in. domów dziecka, dla dzieci będących pod opieką Hospicjum, dla dzieci z zespołem Downa, itd.

bajkow (23)

Bajkowisko to wyjątkowe wydarzenie przyciągające tłumy młodych i starszych Poznaniaków!

bajkow (55)

W tym roku wystąpili: Anna Maria Wesołowska, Michał Grudziński, Eleni, Tomasz Wolny, Malina Prześluga, Maria Rybarczyk, Agnieszka Różańska, Jerzy Moszkowicz, Marek Cyris, Etno Strefa, grupa iSkrzydła. A wszystko w dzikich rytmach afrykańskich bębnów Drum Work.

bajkow (51)

Dziękujemy wszystkim za pomoc! Dziękujemy Organizatorom oraz Artystom. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, zaangażowanym w Bajkowisko!

Mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – fot. Kacper Skubiszak: