Oficjalne otwarcie kampanii

18 czerwca 2016 r. podczas Jarmarku Świętojańskiego odbył się dzień dla Hospicjum Palium.

koncertm (7)

Przez cały dzień na Starym Rynku wolontariusze z “Motylego Wolontariatu” kwestowali na rzecz Hospicjum Palium, malowali z najmłodszymi motyle oraz wystawiali prace naszych pacjentów i wolontariuszy. Odbyły się również koncerty oraz występy grup tanecznych i teatralnych.

Pan Profesor Jacek Łuczak podziękował szkołom i wolontariuszom za całoroczną pracę na rzecz pacjentów Hospicjum Palium. Oficjalnie rozpoczął także kampanię “Skrzydła do pary”, w której zachęcamy do pomocy przy budowie nowego skrzydła Hospicjum Palium.

koncertm (22)

Wieczorem odbyły się koncerty trzech poznańskich kapel: Ayden, Sanity oraz PWS (Przed Wschodem Słońca). Koncerty te były zadedykowane pamięci Jędrka “Stjupa”, naszego pacjenta, który zmarł w marcu tego roku. Zgodnie z jego wolą, dzięki staraniom rodziców 100 tys. złotych, które zostały zebrane na jego leczenie, zostały przekazane na nasze Hospicjum.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wspomogli nas we wczorajszym dniu. Dziękujemy naszym Pielęgniarkom z Hospicjum Palium, które podczas jarmarku w punkcie medycznym służyły fachową poradą i mierzyły ciśnienie. Dziękujemy wszystkim Motylim Wolontariuszom, Fundacji FlowArt oraz Targowiskom, za umożliwienie i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia!

Podczas Jarmarku zebraliśmy 5818,40 zł. Dziękujemy za Państwa hojność!

koncertm (14)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
Fotorelacja: KSPhotography