Przyjaźń

W sobotę 6 sierpnia 2016 r. wielką niespodziankę sprawiła nam pani Ania Dymna.
Wracając znad morza do Krakowa odwiedziła Hospicjum Palium, a właściwie celem tych odwiedzin było spotkanie z Wojtkiem, pacjentem Hospicjum, który już od przeszło dwóch lat jest zaprzyjaźniony z panią Anią.
To PRZYJAŹŃ, która daje Wojtkowi ogromną siłę do zmagania się z chorobą. Wojtek i Hospicjum Palium zawsze może liczyć na wsparcie Przyjaciół z Fundacji “Mimo Wszystko”. Pani Ania, pani Janeczka, Przemek to dzięki Nim Wojtek i my możemy przeżywać cudne spotkania w takim miejscu jak Hospicjum.
Po dwóch latach, które minęły od poprzedniej wizyty pani Ani wiele się u nas zmieniło. Nasz Gość był zachwycony wielością zieleni, pięknymi tarasami, nowym pokojem do psychoterapii z dziećmi i rodzinami osieroconymi, uśmiech nie schodził z twarzy.
W trakcie wizyty pani Ania podpisywała i dedykowała obrazy z motylami p. Kazimierza (pacjenta Hospicjum), które będą przeznaczone na licytacje wspierające Hospicjum. Był czas na zdjęcia i rozmowy z pacjentami, pielęgniarkami i wolontariuszami. Obiecaliśmy sobie następne spotkanie w Krakowie, razem z Wojtkiem!
Mając takich Przyjaciół wszystko jest możliwe!!!
Dziękujemy!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia – kliknij na wybrane zdjęcie, aby je powiększyć.