Noworocznie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania noworocznego z Dziećmi Pacjentów Hospicjum Palium, które odbyło się 22 stycznia w gościnnych progach “Spotu”- wyjątkowej restauracji.
spot (12)
Dzięki właścicielom tego miejsca Dzieci wraz z rodzicami mogły uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i przygotować pyszne ciastka i desery do popołudniowej kawy.
Po zajęciach w kuchni był czas na “planszówki”, śpiewy i smaczne jedzenie. Największą atrakcją był jednak spóźniony, z powodu nawału pracy, ale bardzo wyczekiwany Gwiazdor. Przyniósł wymarzone przez Dzieci prezenty. Gwiazdor musiał mieć dobrych pomocników, bo prezenty były “trafione” w 100 procentach.
Dziękujemy Wszystkim, którzy sprawili Dzieciom i ich rodzicom chwile wytchnienia oraz wywołali na twarzach uczestników tak wiele powodów do uśmiechu.
To był bardzo dobry początek roku!