Odwiedzamy szkoły

W dniach od 21 do 22 lutego drużyna naszych wolontariuszy spotkała się z młodzieżą.

Odwiedziliśmy Zespół Szkół Łączności w Poznaniu oraz Gimnazjum nr 6 im. E. Raczyńskiego na osiedlu Przyjaźni.

Wszystkie klasy z Gimnazjum uczestniczyły w warsztatach, podczas których opowiadaliśmy o naszym Hospicjum Palium. Pokazaliśmy nasze nowe filmy edukacyjne i zachęcaliśmy uczniów oraz nauczycieli do włączenia się do motylego wolontariatu. Każda klasa malowała też motyle. Na koniec dnia odbył się konkurs na najpiękniejszego z nich. Wybór był bardzo trudny, bo wszystkie motyle były cudne.

motylee

A oto kolekcja motyli, które urodziły się w gimnazjum nr 6. Mamy nadzieję, że motyle te polecą na spotkanie z innymi w Dniu Wrażliwości i Dniu Motyla – 21 marca.

Do zobaczenia!

Twój 1%

TWÓJ 1 %

dla Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu wspierającego Hospicjum Palium.

procent

Gorąco zachęcam Państwa do wspierania Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu poprzez wpłacanie 1% podatku w rocznym rozliczeniu podając w dokumencie:

• Pełną nazwę organizacji:

POLSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI PALIATYWNEJ ODDZIAŁ W POZNANIU

• Numer KRS:

OPP

PTOP Oddział w Poznaniu jest Organizacją Pożytku Publicznego wpisaną do Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 0000031654
NIP 778-13-50-772
Os. Rusa 55
61-245 PoznańWpłaty na konto:
PKO BP S.A. I Oddział w Poznaniu
nr konta: 79 1020 4027 0000 1702 0031 0326

Głównym celem Towarzystwa jest pozyskiwanie środków w celu wspierania różnych form Opieki Paliatywnej nad cierpiącymi, ciężko chorymi pacjentami oraz ich bliskimi.
1% przekazanego przez darczyńców podatku od dochodów osobistych stanowi ważną pomoc finansową. Wszystkim Państwu dziękuję za hojność.

Prezes PTOP
Prof. dr hab. Jacek Łuczak