Jarmark Wielkanocny

Moi Drodzy Przyjaciele,
a teraz zapraszam Was na piękne spotkanie na Starym Rynku. 8 kwietnia, w ramach Jarmarku Wielkanocnego, od godz 11:00-18:00 będziemy tworzyć działania na rzecz Hospicjum Palium.
O godz 12:00, chwilę po Koziołkach spod Ratusza ruszy Motyli pochód. Rozpocznie go “Vivat Orkiestra”, a potem my WSZYSCY z MOTYLAMI będziemy namawiać, kwestować, malować motyle…
Będzie też kiermasz prac na rzecz Hospicjum!
Ważne, aby było nas dużo!
Jeżeli możecie włączcie się w ten przedświąteczny czas w tworzenie dobra, które tym razem ma twarz “Motylowej parady”.
Oczywiście jak zawsze możecie wybrać sobie godziny udziału, ale sugeruję od 11:30.
Kolejny raz liczę na Was.
Basia Grochal
Koordynator Wolontariuszy
e-mail: koordynator.wolontariuszy@skpp.edu.pl
jarmark
Program:

12.03 – pod Pręgierzem – powitanie

12.10 – przed Ratuszem – koncert “Vivat Orkiestra”

12.30 – przemarsz wokół rynku z “Vivat Orkiestra”

12.45 – 14.00- Koncert Jurek Kot (mała scenka koło Odwachu)

Podczas kiermaszu odbędzie się zbiórka na rzecz rozbudowy Hospicjum Palium, prowadzone zostaną warsztaty malowania i składania motyli oraz stoisko – kiermasz ozdób świątecznych.