Start!

Już jest!

Nasza sierpniowa akcja „Licytacje w wakacje” ruszyła! Piłka nożna z podpisami piłkarzy Lecha Poznań, koszulka Karola Linetty, plastron z podpisami polskich skoczków, obraz z podpisem Anny Dymnej i piękna motylowa bransoletka… Każdego dnia nowe przedmioty do licytowania. Pamiętajcie, że dochód z akcji będzie przeznaczony na rozbudowę naszego Hospicjum Palium! Licytujcie!

Jeśli chcesz wesprzeć Hospicjum Palium zalicytuj wystawione przez nas przedmioty na Allegro Charytatywni. Każdego dnia w wakacyjnym sierpniu o godz. 9:00 będą pojawiać się nowe przedmioty – śledź nasze konto i wspieraj nasze działania.

11 sierpnia:

10 sierpnia:

9 sierpnia:

8 sierpnia:

7 sierpnia:

6 sierpnia:

5 sierpnia:

4 sierpnia:

3 sierpnia:

2 sierpnia:

1 sierpnia:

Wszystkie licytacje można znaleźć tutaj:

Konto Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu działającego przy Hospicjum Palium – KLIKNIJ TUTAJ

licytacje w wakacje

Całkowity dochód z wylicytowanych przedmiotów będzie przeznaczony na rzecz budowy nowego skrzydła Hospicjum Palium. W ponad półmilionowym Poznaniu jesteśmy jedynym szpitalnym oddziałem opieki paliatywnej. Codziennie odbieramy po kilkanaście telefonów w sprawie pilnego umieszczenia chorego na oddziale, ale nie mamy dla niego miejsca. Chcemy rozszerzać naszą opiekę.

Pomóż nam zrealizować kolejny wielki cel: utworzenie nowego 13-łóżkowego oddziału medycyny paliatywnej z laboratoriami i gabinetami rentgenowskimi, który w sposób wymierny pomoże naszym Pacjentom.

Już nie raz okazaliście nam wielkie serce!

Licytujcie – pomaganie dodaje skrzydeł!