Drzwi otwarte w Hospicjum

14 października 2017 r. z okazji Światowego Dnia Opieki Paliatywnej i Hospicjów odbyły się “Drzwi Otwarte” w Hospicjum Palium. Zapraszamy do obejrzenia materiału o tym spotkaniu w głównym wydaniu wiadomości w telewizji WTK Pulsie Dnia (materiał od 7:50).
Podczas drzwi otwartych odbyły się koncerty Michała Zatora (harfa i śpiew); Witolda Łukaszewskiego (gitara i śpiew) oraz koncert Aliny Pszczółkowskiej. O godzinie 15:00 miało miejsce uroczyste przekazanie motyli wykonanych przez mieszkańców w ramach inicjatywy oddolnej “Chartowskie motyle dla hospicjum”. W trakcie uroczystości była również wystawa obrazów autorstwa Joanny Bobrzyk.
W czasie całego wydarzenia można było skorzystać z porad dietetyka z dietetycznego punktu konsultacyjnego przy poradni geriatrycznej, porozmawiać o wolontariacie z doświadczonym wolontariuszem Hospicjum Palium oraz namalować swojego własnego motyla, który jest symbolem motylego wolontariatu działającego przy hospicjum.
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne drzwi otwarte!