Kiermasz świąteczny

W dniu 22 marca 2018 pracownicy Kompanii Piwowarskiej zorganizowali kiermasz świąteczny.

Do wzięcia w nim udziału zaproszono wolontariuszy z Hospicjum Palium oraz Stowarzyszenie dla Ciebie (wspierające podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach).

W zamian za wsparcie dla Hospicjum Palium można było wybrać piękne elementy dekoracji na stół wielkanocny oraz drobne upominki. Wszak Święta tuż, tuż.

Wśród ozdób znalazły się również cudne wydmuszki przygotowane przez grupę uczniów – wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 55 i ich opiekunkę – panią Monikę.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom Kompanii Piwowarskiej za ich wielką wrażliwość i okazaną szczodrość.

Jesteśmy wdzięczni za to, że tak chętnie przyłączacie się do pomagania, a nawet jesteście inicjatorami akcji!

Miniony kiermasz stał się niezwykłą kontynuacją Dnia Motyla czyli Dnia Wrażliwości, który obchodziliśmy 21 marca br.