Bieg Motyli

21 kwietnia po raz pierwszy ruszył „Bieg Motyli” nad Jeziorem Maltańskim.

Partnerem Głównym były Koleje Wielkopolskie a Sponsorem AQUANET S.A. Dzięki ich życzliwości i pomocy mogliśmy udźwignąć koszty organizacyjne. Z wdzięcznością wspominamy również współpracę z POSIR, pracownicy którego doradzali i z wielką otwartością pomagali zorganizować zaplecze organizacyjne.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do biegu charytatywnego, z którego dochód zostanie przekazany dla Hospicjum Palium.

Dziękujemy za Waszą obecność, uśmiech i energię, która udzielała się wszystkim!

I przede wszystkim dziękujemy młodym Organizatorom! „Bieg Motyli” został wymyślony oraz zorganizowany przez grupę uczniów z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Libelta w Poznaniu.

Martyna Pietrzak, Martyna Ogonowska, Maria Kinas i Antoni Chlebowski to osoby, które zainaugurowały niezwykły projekt dla Hospicjum Palium w Poznaniu!

Dziękujemy również wszystkim WOLONTARIUSZOM, którzy licznie i wielką ochotą przyłączyli się do obsługi „Biegu Motyli”. To niezwykłe doświadczenie widzieć tylu ludzi, którzy z radością poświęcają swój czas Hospicjum Palium.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:
fot. Jastrzebowski