Dożynki Wielkopolskie

Serdecznie zapraszamy!

Tegoroczne święto plonów będzie w Poznaniu wyjątkowe. To właśnie w tym mieście obchodzić będziemy 20. jubileusz Wojewódzko-Archidiecezjalnych Dożynek Wielkopolskich

Podczas uroczystości gospodarze wydarzenia: Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania, Stanisław Gądecki, Arcybiskup Metropolita Poznański oraz Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego tradycyjnie podzielą się chlebem dożynkowym z mieszkańcami Poznania i województwa.

26 sierpnia 2018 r.

Poznań, Malta – Polana Harcerza, ul. Wiankowa 3

Serdecznie Was zapraszamy!

Od samego rana będziemy z Motylimi Wolontariuszami przy stoisku, gdzie będzie można zakupić piękne przedmioty i wesprzeć tym samym nasze Hospicjum. Tradycyjnie już na takich wydarzeniach będziemy prowadzić dla najmłodszych uczestników warsztaty malowania i tworzenia motyli. A od godz. 14:00 do późnego wieczora będziemy prowadzić zbiórkę na koncentratory tlenu dla Hospicjum Domowego.

PLAKAT WYDARZENIA