Lato jeszcze w pełni

Lato jeszcze w pełni – Motyle na Placu Wolności!

14 września na Placu Wolności zorganizowany został VIII Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych. Motyli Wolontariat, działający wokół i na rzecz Hospicjum Palium chętnie odpowiadał na pytania, jak można zaangażować się i pomagać Pacjentom naszego hospicjum.

Słoneczna, przepiękna pogoda zachęcała do spotkania się z reprezentantami stowarzyszeń, fundacji, grup formalnych i mniej formalnych.

Różnorodność prezentowanej oferty działań organizacji pozarządowych, w które każdy może się włączyć, jest pięknym dowodem na to, że w Poznaniu sporo się dzieje.

A w  nawiązaniu do hasła imprezy „zwiąż się z nami” – zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby się podzielić cząstką swojego czasu i talentów.

Bo pomaganie – naprawdę – dodaje skrzydeł!