– Motyle przemieniają świat –

Witamy na podstronie poświęconej akcji „Motyle przemieniają świat”!

perła

fot. Robert Urbański

 

A   G


Wersja w języku angielskim:

angielski

 


 

 

Motyle przemieniają świat

Dzięki wsparciu kapitana Bartka Czarcińskiego oraz Stowarzyszenia Polacy Dookoła Świata motyle popłyną dookoła świata! Jacht „Perła Gdynia”, na całym kilu ma wymalowane motyle. Dzięki systematycznym relacjom z rejsu, będziemy mogli oglądać motyle pływające po oceanach! W ten sposób Stowarzyszenie oraz kapitan Bartek Czarciński chcą rozpowszechniać ideę pomocy dzieciom osieroconym. Razem z Hospicjum zauważają, jak ważne jest, aby te dzieci wspierać i pomagać im w dalszym życiu.

Stowarzyszenie Polacy Dookoła Świata jest organizatorem samotnego rejsu kapitana Bartka Czarcińskiego z Gdyni do Gdyni. Kapitan Czarciński chce powtórzyć w ten sposób sukces kapitana Henryka Jaskuły, który ponad trzydzieści lat temu, jako trzeci żeglarz w historii opłynął glob bez zawijania do portów. Różnica w tych dwóch wyprawach polega na tym, że kapitan Bartek Czarciński nie tylko ma zamiar opłynąć samotnie świat, ale sam zbudował łódkę, na której popłynie. Jest to wyzwanie na skalę światową, dlatego tym bardziej cieszy nas wsparcie Hospicjum Palium w rozpowszechnianiu idei pomocy dzieciom osieroconym!

Hospicjum Palium od dłuższego czasu działa na rzecz dzieci osieroconych. Zachęcamy do wsparcia naszych działań za pośrednictwem portalu siepomaga.pl

Chcecie pomóc?

Zapraszamy na oficjalną stronę zbiórki na Dzieci osierocone:

siepomaga

 

Ważne miejsca:

logo

 

pp