Najważniejsze wydarzenia

• Klub Seniora “Jubilaci”

Nasi Seniorzy podczas pracy…

jubilaci (4)

Dzięki ich zaangażowaniu powstało wiele wspaniałych kolorowych motyli.

• Kolejne spotkanie z naszymi Seniorami!

seniorzy (1)

Każde spotkanie wnosi wiele entuzjazmu!
seniorzy (6)
Na spotkaniu była obecna także nasza najstarsza Wolontariuszka p. Krysia, która dzieliła się swoim doświadczeniem we wspieraniu młodzieżowego wolontariatu oraz z podejmowanych działań wspierających nasze Hospicjum.

• Wspaniali Seniorzy z Nowego Tomyśla

W ramach projektu Seniorzy wspierają “Motyli Wolontariat” wspieranego przez Wojewodę Wielkopolski oraz Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu odbywa się szereg spotkań z Seniorami.
senior (4)
Poniżej galeria zdjęć z niezwykłego spotkania z Seniorami w Klubie Seniora w Nowym Tomyślu. Sami zobaczcie, jacy są wspaniali i pełni energii!
Seniorzy z Nowego Tomyśla już wspierali nasze projekty – własnoręcznie zrobione przez nich motyle z “gazetowej wikliny” były wsparciem dla osieroconych dzieci naszych Pacjentów.

• Seniorzy z Lubonia

Tym razem spotkaliśmy się z Seniorami z Klubu Seniora “Promyk” w Luboniu.

Kolorowe motyle – znak rozpoznawczy naszego wolontariatu – zagościły na stołach uczestników spotkania.

seniorzy (1)

Projekt wspierany jest przez Wojewodę Wielkopolskiego