Wielkanoc 2018

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim spokoju i radości. Niech ten czas pełen symboli odrodzenia, przemiany i nowego życia będzie źródłem siły, nadziei na następne piękne i pracowite dni.

Widzimy jak pomaganie rozwija, uskrzydla, wzmacniając dobroczyńców. Z drugiej zaś strony rozświetla uśmiechem serca i twarze pacjentów naszego Hospicjum Palium. Bardzo dziękujemy za okazywaną nam życzliwość i udzielane wszechstronne wsparcie.

Pragniemy zachęcić do dzielenia się talentami i czasem, które możemy poświecić drugiemu człowiekowi. Wszak jedynym bogactwem wartym gromadzenia są wartości płynące z troskliwie budowanych i pielęgnowanych relacji z innymi ludźmi.

A jeśli chcesz być kochany – obdarzaj miłością i zacznij już teraz. Pięknych Świąt życzymy!

Pracownicy Hospicjum Palium

Członkowie Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu