Drzwi Otwarte

Zapraszamy na Drzwi Otwarte do Hospicjum Palium

W dniu 13 października 2018 organizujemy Drzwi Otwarte w naszym Hospicjum. To również Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Ustalone hasło na 2018 rok brzmi Because I matter, które nawiązuje do uważności oraz poszanowania godności każdej osoby oraz respektowania jej praw na każdym etapie życia, w tym prawa do opieki paliatywnej.

Drzwi otwarte w Hospicjum Palium

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać prawdziwy obraz hospicjum. W tym szczególnym dniu chcemy także propagować ideę opieki paliatywnej oraz wolontariatu.

Wszystkich, którzy nas wtedy odwiedzą proponujemy wysłuchanie niezwykłych koncertów oraz obejrzenie wystawy malarskiej o znamiennym tytule „Anioły”.

Planujemy również przygotować całkiem naturalne soki, którymi poczęstujemy Gości przybyłych do naszego Hospicjum. Będzie również okazja, by własnoręcznie wykonać motyle oraz obejrzeć premierowy pokaz filmu promującego nasz nowy projekt.

Program Drzwi Otwartych w Hospicjum Palium 2018

11:00 Uroczyste rozpoczęcie

11:30 Koncert Głosy dla hospicjum w wykonaniu zaproszonych artystów: Marty Matuszewskiej i Marzeny Kurpisz

12:00 Wernisaż prac „ANIOŁY” autorstwa pani Rozalii Nowak