Dzień Motyla 2019

Zapraszamy serdecznie na nasze coroczne wydarzenie, czyli na “Dzień Motyla” obchodzony 21 marca (już po raz szósty!), pod patronatem Wojewódzkiego Kuratora Oświaty.

Spotykamy się i działamy w Urzędzie Marszałkowskim, Urzędzie Wojewódzkim oraz Urzędzie Miasta Poznania w godzinach od 10:30 do 11:30.

W pierwszym i drugim będziemy malować motyle, a w Urzędzie Miasta Poznania będziemy pierwszy raz robić motyle skrzydła z balonów!

Z urzędów przechodzimy na Pl. Wolności, gdzie wspólne świętowanie zaczyniemy paradą, którą poprowadzi Orkiestra Vivat! Dzięki uprzejmości Pani Prezes Stowarzyszenia ArtVivat!, Młodzież z Orkiestry Vivat! marszowo przeprowadzi nas przez symboliczną bramę wiosny. Będziemy tańczyć, zrobimy sobie wspólne zdjęcie i zaczerpniemy energii rodzącej się z radości bycia razem.

W drodze ze szkół do urzędów i później w drodze na Plac Wolności, dzieci i młodzież będą rozdawać motyle i ulotki na 1%. To jedyny dzień w roku kiedy rozdajemy motyle za darmo!

Nowością tegorocznej edycji będzie konkurs dla szkół na  transparent promujący “Dzień Motyla – pomaganie dodaje skrzydeł”. Nagrodą w konkursie będzie duży karton przepysznych, motylowych ciastek maślanych!

Bądźcie razem z Nami!
Wspólnie uda nam się nagłośnić działania Hospicjum Palium!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *