Majowy Botanik

MAJÓWKOWE MOTYLE W BOTANIKU

Słońce grzeje coraz mocniej, dni stają się dłuższe, a w Ogrodzie Botanicznym Majówką rozkwiecił się cudny maj. W dniach 1 i 3 maja cieszyliśmy się przepiękną pogodą, fantastyczną atmosferą, oszałamiającymi zapachami kwitnących drzew i krzewów. Nikt nie narzekał na nudę, bo na odwiedzających czekały atrakcje. Energii dodawała pyszna kawa serwowana przez Strauss Cafe. Można było odpocząć przy dźwiękach muzyki, której wykonawcami były różne zespoły, chór oraz uczniowie z poznańskich szkół muzycznych.

Młodzież, dzieci z opiekunami i dorośli z Motylego Wolontariatu rozdawali na alejkach Ogrodu motyle, zbierając datki na pomoc dla poznańskiego Hospicjum Palium.

Chcemy pięknie podziękować wszystkim, którzy pomagali zorganizować te przepełnione radością dni. Dziękujemy wolontariuszom, rodzicom, harcerzom, wszystkim – którzy z wielkim zaangażowaniem przyczynili się do budowania niezwykłej atmosfery. Niektórzy mówią, że Majówka w Botaniku jest bezkonkurencyjnie najlepszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w pierwszych dniach maja. Zdecydowanie podzielamy ten pogląd!

Dziękujemy też wszystkim przyjaciołom i darczyńcom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo Hospicjum Palium. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie dary i ogromną serdeczność, której doświadczyliśmy podczas spotkań z Wami.

Mamy wielką nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na Majówce w Botaniku!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *