Warto żyć

“Warto żyć. Warto kochać.”

Wydawnictwo Poznańskie serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z literaturą, muzyką i … medycyną,

warto

w dniu 14 lutego 2017 r., o godz. 18-tej, w Auli Artis Collegium Da Vinci przy ul. Kutrzeby 10.

Pan Wojciech Pszoniak przeczyta fragmenty książki „Warto żyć” Piotra Pajączkowskiego, zmagającego się od lat z nieuleczalną chorobą – stwardnienie zanikowe boczne (SLA) (ALS).

Nasze spotkanie z Państwem wynika z chęci zwrócenia uwagi społeczeństwa na niepokojący wzrost zachorowań na tę nieuleczalną chorobę neurologiczną, na problemy, zmagania medycyny i ludzi dotkniętych tą chorobą.

Mamy nadzieję, że prezentacja wydanej (niekomercyjnie) przez nas książki „Warto żyć”, wypowiedź neurologa dr n. med. Danuty Lenart- Jankowskiej i muzyka w wykonaniu Witka Łukaszewskiego z zespołem, będą wieczorem nie tylko zadumy nad zagrożeniami, ale też optymistycznej refleksji i nadziei tkwiącej w miłości.

Anna Dymna stwierdziła, że autor książki „…udowadnia, że radość, miłość, wolność nosi się w sobie i nikt nam nigdy tego nie może zabrać… ani żaden, wróg, ani najgorsza choroba.”

Wieczór poprowadzi Pani Monika Stachurska.

 

“ALS, jak diabeł święconej wody, boi się miłości, uczucia, ciepła rodzinnego, cierpliwości i zrozumienia. Z tym materiałem można by Giewont do Sopotu przenieść, wystarczy tylko spróbować.”

Piotr Pajączkowski “Warto żyć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *