Zapraszamy!

Za chwilkę Święta, czas rodzinny, czas bliskości, czas obdarowywania, nie tylko prezentami.

W najbliższy piątek 14 grudnia chcielibyśmy zaprosić mieszkańców naszego Miasta na Plac Wolności i Stary Rynek, bo tam w różny sposób będziemy prosić o wsparcie naszej nowej i bardzo potrzebnej inicjatywy. Chcemy wyremontować łazienki w starej części Hospicjum Palium. Mają już 20 lat i nie są przystosowane do wielu  potrzeb Pacjentów Hospicjum. Chcemy, aby Hospicjum Palium było coraz lepsze i piękniejsze.

Dobrze, aby każdy mógł poczuć się sprawcą tego działania.

Przygotowaliśmy program artystyczny i wiele niespodzianek, które zaprezentują wolontariusze “Motylego wolontariatu”. Wszyscy razem upiekliśmy tysiące pierników (oczywiście motylowych) i chcemy je rozdać, mówiąc jak ważna jest opieka nad tymi, dla których te Święta mogą być ostatnimi.

Wydarzeniem (ok. godz. 17:30) będzie przekazanie przez Stowarzyszenie “100 kobiet pomaga” samochodu VW Caddy, na który pieniądze zbierane były na specjalnym wieczorze charytatywnym. Determinacja w dążeniu do celu i skuteczność działania tych wspaniałych kobiet zasługują na olbrzymi szacunek. Będzie okazja ich posłuchać.

Do zobaczenia!

Więcej informacji na temat “Betlejem Poznańskiego” oraz szczegółowy program – TUTAJ

Stary Rynek:

Plac Wolności:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *