Spotkanie z Agnieszką

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Kalugą – wolontariuszką Hospicjum Palium i autorką niezwykłego dziennika!

4 marca 2014 r. (wtorek), godz.18:00
Poznań, C.H. Stary Browar, Food Wine

Agnieszka prowadzi blog “Zorkownia”, w którym opisuje spotkania w Hospicjum. Blog zachwyca wrażliwością, umiejętnością patrzenia na drugiego człowieka oraz niezwykłym warsztatem pisarskim, co również dostrzegło jury ogólnopolskiego konkursu Blog Roku. Agnieszka w 2011 r. otrzymała w plebiscycie aż 3 statuetki w kategoriach: Najlepszy Blog Literacki, Blog Blogerów oraz Wyróżnienie Główne. 20 lutego “Zorkownia” pojawiła się w wersji książkowej.

Debaty Poznańskie

Już 3 marca br. zapraszamy na Debaty Poznańskie nt. “Po co komu cierpienie?” – Bazar Poznański, Al. Marcinkowskiego 10.

debaty1

Jednym z prelegentów będzie prof. Jacek Łuczak, Prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu oraz Ordynator Hospicjum Palium.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu – WSTĘP WOLNY!