Dla naszych Pacjentów

Dwa czerwcowe wydarzenia – Dzień dla Hospicjum Palium podczas Jarmarku Świętojańskiego (16 czerwca) i Festiwal Muzyki Filmowej na Łęgach Dębińskich (23 czerwca) zaowocowały zbiórką w kwocie ponad 21 tysięcy złotych.

Motyli Wolontariat zorganizował i przeprowadził zbiórkę publiczną na zakup koncentratorów tlenu.

Koncentratory to urządzenia, które ułatwiają oddychanie i są szczególnie potrzebne osobom z ciężką niewydolnością oddechową.

Dzięki szczodrości osób uczestniczących w naszych akcjach udało się zgromadzić kwotę, która wystarczyła na zakup 9 KONCENTRATORÓW.

Wszystkie nowe urządzenia zostaną przekazane do domów pacjentów pozostających pod opieką hospicjum domowego, które działa w ramach Hospicjum Palium.

Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM , którzy z otwartym sercem zareagowali na nasz apel o włączenie się do pomocy.

Efekt wspólnych działań przeszedł nasze oczekiwania. 

A razem możemy zdziałać jeszcze więcej. Chcemy kontynuować zbiórkę na nowe KONCENTRATORY, na które jest olbrzymie zapotrzebowanie.

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne 26 sierpnia, na Polanę Harcerza nad Maltą w Poznaniu i później w dniu 2 września na Łęgi Dębińskie – kiedy organizowana będzie Pyrlandia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *